Sérum ARBUTIN 2% - HA 4D

3 hodnotenia

Sérum ARBUTIN 2% - 2% 4D kyselina hyalurónová

Sérum na redukciu vrások a pleťových škvŕn

Sérum ARBUTIN 2% - HA 4D
3 hodnotenia

Sérum zvyšuje elasticitu pleti, redukuje vrásky a tmavé škvrny.

Účinné zložky a účinky:

2 % Alpha - Arbutin: viditeľne znižuje hyperpigmentáciu, zjednoťuje pleť a odstraňuje melazmu.

2% Glycyrrhiza glabra root extract - výťažok z korienkov sladkého drievka. Zabraňuje vzniku hyperpigmentácie a rozjasňuje pleť. Zároveň pleť zmäkčuje, čo je veľmi dôležité pri prípravkoch s obsahom hys. hyalúronovej.

2% 4D Kyselina Hyalurónová - význam tejto kys. hyalurónovej so štyroma rôznymi molekulárnymi hmotnosťami je pre pleť obrovský.

Vypĺňa a redukuje vrásky, zvyšuje elasticitu pleti, intenzívne ju hydratuje. Predchádza TEWL.

..vedeli ste?

Čo je to melazma?

Melazma su svetlo alebo tmavohnedé až namodralé škvrny až plochy na rôznych častiach tváre. Sú spôsobené slnečným žiarením ale aj hormonálnymi zmenami ( tehotenstvo, menopauza, antikoncepcia, užívanie hormónov).

Čo je to TEWL?

TEWL "transepidermal water loss" je strata vlhkosti pleti. Spôsobuje vznik vrások a únavu pleti.

Aplikujte 2-3 kvapky séra ráno a večer. Nechajte absorbovať pred použitím bežného pleťového krému. Používajte SPF.

Iba na vonkajšie použitie. Udržujte mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia.

trio pack vrasky
€43,80
€59,70 (–26 %)

TRIO PACK - balíček 3 produktov pre redukciu vrások 1. Hello Clean s kys. hyalurónovou 2. Super sérum Gold 24 & Peptide 3. Super krém Lift pre vypnutie pleti a redukciu...