Super sérum AHA peeling Glycolic Acid

BioBalance AHA peeling GLYCOLIC ACID 8 % SUPER SERUM pre žiarivú pokožku

€15,90 / ks €53 / 100 ml
Super sérum AHA peeling Glycolic Acid

8 % kyselina glykolová má exfoliačné účinky a preniká do najhlbších častí pokožky. Dochádza vďaka tomu k rozjasneniu pleti. Ideálne je používať toto super sérum pre zrelú pokožku, aj ak Vás trápia jazvy, hyperpigmentácie a zanesené póry.

Regeneruje kožné bunky zvnútra.

Kyselina glykolová, glycerín, propanediol, Glycolic Acid.

Aplikujte pred spaním. Ideálne každý druhý deň, nie častejšie ako 2-3 krát za týždeň. Vmasírujte 2-3 kvapky do pokožky tváre a krku - vždy až po dôkladnom vyčistení pleti. Nezmývajte. Nechajte absorbovať, následne môžete aplikovať pleťový krém.

V prvých dňoch používania môže dôjsť k jemnej reakcii pokožky, ktorá by mala po krátkej a pravidelnej dobe používania ustať. Produkt neodporúčame používať pre veľmi citlivú či poranenú pleť (s čerstvými ranami). Nekombinujte s inými kyselinami ani Retinolom. Iba na vonkajšie použitie. V prípade silných reakcií prestaňte používať. Produkt obsahuje AHA kyselinu, ktorá môže zvýšiť citlivosť na slnečné žiarenie. Používajte súčasne s  krémom s ochranným faktorom, vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste.

BB COLLAGEN C SERUM KUTU+SISE
€15,90

Sérum pre spevnenie  &  rozjasnenie pleti + antioxidant, 30 ml Zázrak s morským kolagénom

BB VITAMIN C SERUM KUTU+SISE