Nutrigrow Kit - sérum + šampón pre suché a normálne vlasy

1 hodnotenie

Komplexné riešenie pre zastavenie vypadávania vlasov ako aj ich rýchly rast. Balík obsahuje:

 • Nutrigrow sérum - kúru pre rast vlasov
 • Šampón pre rast vlasov určený pre suché a normálne vlasy ZDARMA

 

 

štandardná cena: €111 –30 % €77 / ks
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 459
Nutrigrow Kit - sérum + šampón pre suché a normálne vlasy
1 hodnotenie
urD0wgTg
Tip
€111 –30 %

Podrobný popis

Nutrigrow sérum - kúra pre rast vlasov

Popis:

Nutrigrow sérum využíva ako prvá formula určená na boj so stratou vlasov efekt mitotického delenia. Výsledkom je rast hustých a silných vlasov. Patentovaný komplex Nutrigrow navracia vlasom zdravý cyklus rastu.

Vlastnosti:

 1. vlasy prestanú vypadávať
 2. obnoví sa rast vlasov
 3. dochádza k zrýchlenému rastu vlasov
 • komplex peptidov urýchľuje cirkuláciu krvi
 • komplex vitamínov podporuje množenie buniek zodpovedných za rast nových vlasov
 • komplex minerálov posilňuje korienky, vlasy sú pevné a rýchlo rastú

Hlavné ingrediencie:

Peptidy, vitamíny, minerály.

Ako aplikovať?

Aplikujte na vlhkú alebo suchú vlasovú pokožku, najmä na miesta, kde dochádza k rednutiu vlasov. Vmasírujte jemne do pokožky (1-2 minúty). Vlasová pokožka by mala ostať po aplikácii jemne zvlhčená. Ak nie je, môžete proces opakovať. Vmasírováním sa produkt úplne absorbuje. Po sére neostávajú žiadne zvyšky, vlasy sa nemastia. Neoplachujte. Používajte dvakrát denne, ráno a večer. V prípade, že si umyjete vlasy, aplikujte najskôr 6 hodín po umytí. Pre maximálny efekt odporúčame sérum používať po dobu 4-5 mesiacov.

Balenie obsahuje tri 60 ml ampulky s označením 1 až 3. Každá obsahuje dostatočné množstvo séra pre dobu 14-dňovej aplikácie. Pri dlhých vlasoch sa môže doba aplikácie skrátiť na cca 11-12 dní. Začnite ampulkou s označením 1, následne použite ampulky 2 a 3, až ukončíte - týždňovú Nutrigrow kúru.

Upozornenie: 

Udržujte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite. Iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Odporúčame používať s Nutrigrow šampónom a kondicionérom pre podporu rastu vlasov.

 

Šampón pre rast vlasov určený pre suché a normálne vlasy

Popis:

Nutrigrow šampón pre rast vlasov využíva mitotický proces, čím sa stáva jedinečným v starostlivosti o podporu rastu nových vlasov. Špecializuje sa na hĺbkové ozdravenie vlasovej pokožky a podporu činnosti vlasových folikúl.

Vlastnosti:

Šampón pre rast vlasov dosahuje účinnosť vďaka unikátnemu zloženiu komplexu hexapeptidov: enzým železa, horčíka, zinku, medi, biotín, niacinamid, panthenol, kofeín a výťažok zo zeleného čaju. Výsledkom používania je, že sú vaše vlasové korienky pevnejšie už po 5 aplikáciách a zvyšuje sa vám vo vlasoch množstvo kolagénu a elastínu.

Čo môžete očakávať?

 1. zastavenie vypadávania vlasov
 2. podporu rastu nových vlasov
 3. zrýchlenie rastu nových vlasov

Hlavné ingrediencie:

Enzým železa, horčíka, zinku, medi, biotín, niacinamid, panthenol, kofeín a výťažok zo zeleného čaju.

Ako aplikovať?

Vmasírujte šampón do mokrých vlasov a vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite vodou. Určené na časté použitie.


Upozornenie:

Iba na vonkajšie použitie. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vymyte vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: