Krém na očné okolie

BIOBALANCE UNDER EYE DARK CIRCLE - Oligopeptidy&Tetrapeptidy-7&vitamínC

Krém na redukciu tmavých kruhov a vačkov pod očami.

Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Krém na očné okolie

Vďaka špeciálnemu zloženiu dokáže tento krém na redukciu tmavých kruhov a vačkov pod očami viditeľne skrášliť očné okolie.

Na rozdiel od podobných krémov tejto kategórie, BioBalance kombinuje celý komplex peptidov, ktoré pomáhajú eliminovať nežiaduce farebné nedokonalosti pleti, odstraňuje poškodené erytrocyty, posilňuje pevnosť pleti v očnom okolí s komplexom prírodných vitamínov, ktoré pleť vyživujú, hydratujú a rozjasňujú.

Peptidy, prírodné vitamíny

Jemnou krúživou masážou vmasírujte  malé množstvo krému na vyčistené a suché očné okolie, pokiaľ sa krém úplne neabsorbuje. Používajte dvakrát denne.

Iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade podráždenia pokožky okamžite prestaňte používať. Skladujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

M Avatar autora Krém na očné okolie 16.3.2022 15:13
Perfektný ???? teším sa že som našla na svoje kruhy niečo čo naozaj pomáha

8BB6D762 82AE 40F6 8CF3 77F0A5CBA06D
€48,50