NUTRIGROW – šampón pre suché & normálne vlasy, 300ml

€53,80 –10 %

NUTRIGROW – šampón pre suché & normálne vlasy

Redukuje vypadávanie vlasov & podpora rýchleho rastu nových vlasov

Nutrigrow využíva mitotický proces, čím sa stáva jedinečným v starostlivosti o podporu rastu nových vlasov. Špecializuje sa na hĺbkové ozdravenie vlasovej pokožky a podporu činnosti vlasových folikúl.

Účinnosť dosahuje vďaka unikátnemu zloženiu - komplex hexapeptidov:

• enzým železa, horčíka, zinku, medi, ďalej obsahuje biotín, niacinamid, panthenol, kofeín a výťažok zo zeleného čaju.

Výsledky:

• vlasové korienky sú pevnejšie už po 5 aplikáciách
  • zvýšenie množstva kolagénu a elastínu
  1. zastavenie vypadávania vlasov
  2. podpora rastu nových vlasov
  3. zrýchlenie rastu nových vlasov

Prevencia voči tvorbe lupín.

Návod na použitie: Vmasírujte šampón do mokrých vlasov a vlasovej pokožky. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite vodou. Určené na časté použitie.
Iba na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami, dôkladne vymyte vodou. Uchovávajte mimo dosah detí.

Uskladnenie: Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

NUTRIGROW – kondicionér pre všetky typy vlasov

Redukuje vypadávanie vlasov & podpora rýchleho rastu nových vlasov

Intenzívna výžiava s Fytokeratínom, sójou, kukuricou a pšeničnými proteínmi

Kondicionér uľahčuje rozčesávanie vlasov. Tie získavajú hebkosť, pevnosť a lesk, ľahko sa upravujú.

Návod na použitie: Pô dôkladnom umytí vlasov Nutrigrow šampónom, aplikujte kondicionér do vlasov pomocou prstov. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite teplou vodou.

I Avatar autora sampon na rast vlasov 30.9.2022 10:01
som asi v polovici balenia, vlasy mi prestali vypadavat. je to pre mna maly zazrak. pouzivam aj kondicioner. vlasy sa uplne laho rozcesavaju