Šampón s ALOE VERA - suché vlasy & krehké vlasy

BIOBALANCE – organický šampón s výťažkom z listov aloe vera a provitamínom B5

Hĺbková hydratácia pre suché & krehké vlasy

Šampón s ALOE VERA - suché vlasy & krehké vlasy

Šampón na suché a krehké vlasy pomáha svojím jemným a nedráždivým zložením predchádzať tvorbe lupín, hydratuje, vyživuje, ošetruje vlasy a vlasovú pokožku, predchádza vysúšaniu vlasov, posilňuje vlasy náchylné k lámaniu sa. Účinky sú viditeľné už po prvom použití.

BioBalance organický šampón s aloe vera udržiava vlasy hydratované a navracia im lesk.

Aloe vera, provitamín B5. Neobsahuje: sulfáty, parabény, farbivá, oleje, soli ani minerálne oleje.

Aplikujte na mokré vlasy od korienkov po končeky. Dôkladne opláchnite vodou. Pre čo najlepšie výsledky následne použite BioBalance organický kondicionér s arganovým olejom.

Iba na vonkajšie použitie. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vymyte vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Riadne uzatvárajte.