Šampón pre farbené vlasy s granátovým jablkom

3 hodnotenia

BIOBALANCE – organický šampón pre slabé, poškodené a farbené vlasy

Výťažok granátového jablka & keratín

Šampón pre farbené vlasy s granátovým jablkom
3 hodnotenia

Šampón pre slabé, poškodené a farbené vlasy pomáha svojím jemným a nedráždivým zložením predchádzať tvorbe lupín, regeneruje a chráni farbu vlasov, pôsobí ako antioxidant so silnou ochranou.

Napráva poškodené vlasy, udržuje ich farbu dlhodobo žiarivú a s bohatou textúrou. Obsahuje UV ochranu, zároveň chráni vlasy pred chemickým teplom a možnosťou ich mechanického poškodenia. Účinky sú viditeľné už po prvom použití.

Granátové jablko a keratín. Neobsahuje sulfáty, parabény, farbivá, oleje, soli, ani minerálne oleje.

Aplikujte do mokrých vlasov od korienkov po končeky. Dôkladne opláchnite vodou. Pre čo najlepšie výsledky následne použite BioBalance organický kondicionér s arganovým olejom.

Iba na vonkajšie použitie. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vymyte vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Riadne uzatvárajte.