Sérum pre rast vlasov Nutrigrow

NUTRIGROW ANTI HAIR LOSS & FASTER HAIR GROWTH SERUM

Redukuje vypadávanie vlasov a podporuje rast nových

€89 / ks €49,44 / 100 ml
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Sérum pre rast vlasov Nutrigrow
AFD03162 7EE3 4AA9 AEF9 02EE7BAB6BC3

Nutrigrow sérum využíva ako prvá formula určená na boj so stratou vlasov efekt mitotického delenia. Výsledkom je rast hustých a silných vlasov. Patentovaný komplex Nutrigrow navracia vlasom zdravý cyklus rastu.

1. vlasy prestanú vypadávať
  2. obnoví sa rast vlasov
  3. dochádza k zrýchlenému rastu vlasov
  • komplex peptidov urýchľuje cirkuláciu krvi
  • komplex vitamínov podporuje množenie buniek zodpovedných za rast nových vlasov
  • komplex minerálov posilňuje korienky, vlasy sú pevné a rýchlo rastú

Peptidy, vitamíny, minerály.

Aplikujte na vlhkú alebo suchú vlasovú pokožku, najmä na miesta, kde dochádza k rednutiu vlasov. Vmasírujte jemne do pokožky (1-2 minúty). Vlasová pokožka by mala ostať po aplikácii jemne zvlhčená. Ak nie je, môžete proces opakovať. Vmasírováním sa produkt úplne absorbuje. Po sére neostávajú žiadne zvyšky, vlasy sa nemastia. Neoplachujte. Používajte dvakrát denne, ráno a večer. V prípade, že si umyjete vlasy, aplikujte najskôr 6 hodín po umytí. Pre maximálny efekt odporúčame sérum používať po dobu 4-5 mesiacov.

Balenie obsahuje tri 60 ml ampulky s označením 1 až 3. Každá obsahuje dostatočné množstvo séra pre dobu 14-dňovej aplikácie. Pri dlhých vlasoch sa môže doba aplikácie skrátiť na cca 11-12 dní. Začnite ampulkou s označením 1, následne použite ampulky 2 a 3, až ukončíte - týždňovú Nutrigrow kúru.

Udržujte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí ich dôkladne vypláchnite. Iba na vonkajšie použitie. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia. Odporúčame používať s Nutrigrow šampónom a kondicionérom pre podporu rastu vlasov.

J Avatar autora konecne efekt 16.2.2022 19:15
urcite odporucam. vlasy mi nielen zacali hustnut. ale aj rastu rychlejsie. pouzitie je jednoduche
V Avatar autora Serum na vlasy Nutrigrow 9.2.2022 12:36
Začal som používať tento prípravok Nutrigrow na odporúčanie keďže som mal problém s vypadavanim vlasov a jej slabšou hustotou. Som v tretej fáze a môžem vrelo odporučiť keďže vidím po 5 týždňoch rozdiel v hustote a kvalite vlasov. Odporúčam v kombinácii s Nutrigrow šamponom pre rýchlejší a lepší efekt.
A Avatar autora serum na vlasy 9.2.2022 12:27
Momentalne som zacala pouzivat druhu flasticku z balenia. Vlasy mi prestali uplne vypadavat.