Neohodnotené

Magic Touch 3 v 1

Magic Touch 3 v 1 spája všetky benefity podkladovej bázy, make-upu a korektora.

Zjednotí tón pleti, prekryje začervenanie, pigmentové škvrny, tmavé kruhy, vrásky a ostatné nedokonalosti pleti. Má matnú a zamatovú konzistencia Magic Touch zaručí skvelo vyzerajúcu pleť. Produkt je výnimočný veľmi ľahkou textúrou, avšak vysoko krycími schopnosťami. Vitamín C rozžiari vašu pleť. Odtieň sa hodí pre všetky typy pleti.

Aplikujte pomocou prstov alebo hubkou na tvár a krk po bežnej starostlivosti o pleť. Nanášajte podľa potreby.

Iba na vonkajšie použitie. Udržujte mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia.

Štetec na make-up Zerva.

Vyskúšajte tento štetec a už si nebudete chcieť nanášať make-up iným spôsobom.

Ideálny štetec pre nanášanie produktu Magic Touch, prípadne akéhokoľvek tekutého, či tuhého make-upu.

Niekoľkými ťahmi dosiahnete rovnomerné krytie a korekciu tváre.

štandardná cena: €69 –10 % €62,10 / ks
Neohodnotené
Akcia Tip
€69 –10 %

Magic Touch 3 v 1

Magic Touch 3 v 1 spája všetky benefity podkladovej bázy, make-upu a korektora.

Štetec na make-up Zerva.

Vyskúšajte tento štetec a už si nebudete chcieť nanášať make-up iným spôsobom.

Niekoľkými ťahmi dosiahnete rovnomerné krytie a korekciu tváre.

İçerik 6v2
€34

MAGIC TOUCH 3 v 1     Zázrak pre vašu pleť obohatený o VITAMÍN C - pre všetky typy pleti