Combo pre mastnú a zmiešanú pleť

Starostlivosť pre mastnú a zmiešanú pleť s výraznými pórmi

BIOBALANCE PORE DOWNSIZER OLEANOLIC ACID SUPER SERUM &

BIOBALANCE DERMASEBUM PURIFYING SKIN CARE CREAM

štandardná cena: €26,80 –10 % €24,10 / ks
Combo pre mastnú a zmiešanú pleť
Uniskin Post vyhodný balicek(4)
Akcia Tip
€26,80 –10 %

Sérum prečisťuje pleť, zmenšuje póry a reguluje aktivitu kožného mazu.

Pleť je vďaka séru zamatovejšia a má menší sklon k akné. Fixujte nanesené super sérum pleťovým krémom a znásobte tak účinky oboch produktov.

Aplikujte na dôkladne vyčistenú pleť - ráno a večer a nechajte dôkladne absorbovať vždy pred použitím svojho bežného krému.

Iba na vonkajšie použitie. Udržujte mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami.

Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Krém pre mastnú a zmiešanú pleť BIOBALANCE DERMASEBUM PURIFYING SKIN CARE CREAM

Krém vďaka svojmu zloženiu zabezpečuje intenzívnu hydratáciu pleti a zamedzuje tvorbe neželaného lesku.

Kontrola tvorby kožného mazu a redukcia pórov. Pri následnom nanesení make-upu dosiahnete jeho dlhšie krytie a svieži vzhľad.

Aplikujte na vyčistenú pokožku tváre a krku, jemne vmasírujte. Pre zvýšenie účinku používajte dvakrát denne - ráno a večer. Odporúčame pravidelné používanie.

Iba na vonkajšie použitie. V prípade kontaktu s očami ich dôkladne vymyte vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Riadne uzatvárajte.

Z Avatar autora 19.9.2022 17:52
Vynikajúci krém na mastnú problematickú pleť, vyhovuje aj mojej citlivej pleti a sérum to už iba celé doťukne. Vďaka ACID kyseline pekne udržiava pleť čistú, dokáže sa postarať o pleť aj bez ďalších produktov ???? Ľahko sa vstrebáva a pleť je počas dňa menej mastná. Je to prvý produkt, ktorý skutočne účinkoval. Za mňa veľká spokojnosť.