Balzam pre veľmi suchú pleť a pre atopikov Atosense, 150ml

1 hodnotenie

Atosense - balzam pre tvár a telo, 150 ml

Intenzívne regenerujúci a upokojujúci krém pre citlivú, veľmi suchú a atopickú pokožku.

Pre-probiotický komplex má priaznivé účinky na ekoflóru pokožky a zároveň posilňuje jej obranyschopnosť. Pokožku regeneruje a ihneď intenzívne hydratuje. Pomáha  a uľavuje pri svrbení pokožky, ktoré je spôsobené jej suchosťou. Zaistí zvýšenú odolnosť pokožky tváre a tela.

€22,30 / ks
Balzam pre veľmi suchú pleť a pre atopikov Atosense, 150ml
1 hodnotenie
BB x ATOSENSE TUBE

Atosense - balzam pre tvár a telo

Textúra produktu: nezanecháva lepkavý a mastný pocit, rýchlo sa vstrebáva.

Použitie: Aplikujte niekoľkokrát denne, 1-3 krát, podľa potreby. Používajte na čistú pleť. Produkt j eurčený pre dospelých, deti ale aj najmenšie bábätká.

Účinné zložky:

PRE-PROBIOTICKÝ komplex (Lactobacillus & Alpha-Glucan Oligosaccharide & výťažok z koreňa Polymnia Sonchifolia)

Harmonizuje kožnú ekoflóru. Posilňuje prorodzenú obranyschopnosť pokožky. Upokojuje a rozjasňuje pokožku.

CICA komplex(Asiatikozid @ Madecassoid)

Upokojuje a zmierňujezačervenanie a podráždenie.

CERAMIDE NP

Udržiava prirodzenú hydratáciu pokožky. Bráni prenikaniu vonkajších škodlivín do pokožky, ktoré spôsobujú  jej suchosť a citlivosť. Napomáha pred stratou vody z pokožky.

VITAMÍN F

Posilňuje ochranu pokožky. Hĺbkovo ju vyživuje a udržiava  jej prirodzenú rovnováhu. Bráni prenikaniu vonkajších škodlivín. Napomáha obnoveniu hydratácie pokožky.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Zvyšuje schopnosť viazania vody, čím napomáha správnej hydratácii pokožky, čo vedie k zlepšeniu textúry a elasticity pleti.

Iba na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. Nepoužívajte na čerstvo poranenú pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uskladňujte v chladnom a suchom prostredí, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.